Schaakvereniging Made

Leer schaken

Baronie cup voor de jeugd

Baronie cup voor de jeugd

Beste schaakvrienden en vriendinnen,

Door middel van  deze mail nodigt Schaakvereniging ’t Paardje jullie uit voor de volgende ronde van de Baronie Cup. Het is de vierde wedstrijd in het lopende seizoen en ditmaal is SV ’t Paardje uit Made de gastheer. De Baronie Cup wordt georganiseerd door enkele verenigingen van het district Breda en bestaat uit een aantal toernooien voor de beginnende jeugdschaker. Naast een gezellige schaakmiddag is het ook een mooie gelegenheid om de jeugd te laten wennen aan het echte wedstrijd schaken. Ditmaal wordt er gespeeld op zondagmiddag 17 februari 2019. Het toernooi begint om 13.30 uur en eindigt om 17.00 uur.

Aanmelden graag vooraf en uiterlijk op 15 februari. In noodgevallen kan het ook op de dag zelf, in de speelzaal, tussen 13.00 uur en 13.30 uur.

Bij opgave graag je voornaam, je achternaam, je geboortedatum en de Stap van het Stappenplan vermelden.

Speellocatie op zondag 17 februari is:
Hotel, Restaurant Zalencentrum ’t Trefpunt
Raadhuisplein 1A
4921ZJ Made
Tel. 0162-684000

Met vriendelijke schaakgroet,
Namens SV ’t Paardje,
Peter van den Hout 06-24341929
peter.marlies@gmail.com