Schaakvereniging Made

Leer schaken

S.V. ’t Paardje viert 50-jarig jubileum voor alle (oud)leden!

Deze maand, november, bestaat s.v. ‘t Paardje 50 jaar. Om dit 50-jarig jubileum te vieren zal er op vrijdagavond 9 december een jubileumfeest worden gehouden.

Alle leden, jeugdleden en oud-leden en partners zijn van harte welkom.

Dit feestelijk gebeuren wordt gehouden in Hotel-Partycentrum ’t Trefpunt onder het genot van drank en hapjes. Zoals altijd bij ’t Paardje: gezelligheid is troef. Het adres is Raadhuisplein 1a 4921ZJ Made.

De aanvang is 20:00 uur. Einde is om ongeveer 23:00 uur.

Voor de jeugdleden zal vanaf 19:00 tot 20:00 een gezellige activiteit aanwezig zijn.

Wil je dit heuglijke feit meevieren, laat het dan graag z.s.m. weten door het sturen van een mail naar pierrejaspers@ziggo.nl. Geef hierbij ook even aan of je alleen of met je partner komt. We hopen dat we zoveel mogelijk (oud)schaakliefhebbers mogen verwelkomen om van dit feest een beregezellige avond te maken.

De jubileumcommissie van S.V. ‘t Paardje