Schaakvereniging Made

Leer schaken

Schaakvereniging ’t Paardje voor jong en oud

Naast de activiteiten voor de senioren heeft SV ’t Paardje ook een levendige jeugdafdeling. Elke dinsdagavond van 19.00 tot 20.00 uur komt de jeugd in actie. De lessen worden gegeven volgens de bekende methode “Het Stappenplan”, waarbij elke “Stap” wordt afgesloten met een officieel examen van de Koninklijke Nederlandse Schaakbond.
De lessen worden gegeven door de leden Peter van den Hout, Frits Vink en René Gosens. Zoals uit onderstaand overzicht blijkt zijn er in het kalenderjaar 2017 door onze jeugdleden weer de nodige diploma’s behaald.

Opstapje 1
Finn van den Heijkant
Tijmen Malta

Opstapje 2
Finn van den Heijkant
Tristian Dekker
Keli de Laat
Niek Stoel

Stap 1
Rowan Eijkhout
Finn van den Heijkant
Tristian Dekker
Keli de Laat
Niek Stoel

Stap 1 plus
Rowan Eijkhout
Jasper van Oosterhout

De lessen kunnen gratis worden aangeboden dankzij onze sponsoren Gebr. Van Dijk Installatiebedrijf en Schipper Accountants.