Schaakvereniging Made

Leer schaken

SV ’t Paardje ziet Bart van der Ven en Kesley Bul stuivertje-wisselen

Bij aanvang van het seizoen had Bart van der Ven twee doelstellingen: eindigen in de top tien en de barrière van 400 punten slechten. De doelstellingen van Kesley Bul waren minder scherp geformuleerd maar hij wilde op de ranglijst eindelijk wel eens boven Bart eindigen. Om de gestelde doelen te bereiken moest er in de slotronde in ieder geval door beide spelers worden gewonnen. De computer zorgde daarbij echter voor een bijkomend probleem want hij koppelde de rivalen aan elkaar.
Het zal dan ook niemand verbazen dat Bart en Kesley een ware titanenstrijd leverden waarbij het voortdurend onduidelijk was op welke speler je je geld moest zetten. Aanvankelijk probeerde Bart uit een iets mindere voortzetting van Kesley munt te slaan maar uiteindelijke moest hij met gelijke munt betalen. Het bleef vervolgens lange tijd een dubbeltje op zijn kant maar in een spectaculair eindspel zag Kesley het muntstuk in zijn richting rollen. Kesley Bul had daarmee zijn doelstelling, eindigen boven Bart van der Ven, bereikt! Bart daarentegen was dit seizoen minder gelukkig in het spel maar hij zal dit zeker weten te compenseren!
De definitieve eindstand wordt volgende week gepubliceerd.

Uitslagen na ronde 32
R. de Wijs – B. van Wijk 1-0
M. Govers – P. François 1-0
W. van den Bosch – F. Vink rem
H. Maas – R. Stadhouders 1-0
B. van der Ven – K. Bul 0-1
C. Prinse – S. Brenders rem
H. Pieterse – R. Goverde 0-1
P. François jr – J. Versteeg 1-0
M. van Gils – J. Embregts 0-1
C. Gerdes – D. Pals 0-1

Programma
Dinsdag 14, 21 en 28 mei Kampioenschap Snelschaken.
Dinsdag 4 juni Kampioenschap Bliksemschaak.
Dinsdag 11 juni Simultaanseance door Hein-Piet van der Spek.

Bovenstaande activiteiten beginnen steeds om 20.00 uur in Hotel Restaurant ’t Trefpunt aan het Raadhuisplein te Made.

In deze agenda zijn alle activiteiten van SV 't Paardje te vinden.